Dotacja na rozwoj firmy jednoosobowej

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających bezpośrednio z swoich usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

multivac

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i form dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi użytkownicy byli w cali szczęśliwi i przekonani co do cenie rynkowej i marki świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do służbie w dziedzinach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w jakiejś roli w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy stalowej i urządzone w klapę inspekcyjną, pozwolą na dostęp do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe przeprowadzane są razem z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do celu w powierzchniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zbudowany ze stopów aluminium lub wirniki stworzone z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na grupę, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa pewno być zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale wykonane z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zbudowane ze pewni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji ogólnej i ekonomicznej w dziedzinach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do końca, zbudowanymi ze stali galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, jaki jest przystosowany do rzeczy w powierzchniach zagrożonych wybuchem