Ekran dotykowy lumia 925

GASTRO POS jest programem, który kupi na krótką i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo modny organizm na rynku gastronomicznym cieszy się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w sztuce kelnerom zaś tymże tymże ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo dobrej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych oraz długich szkoleń, oraz niezwykle przystępna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z dużą paletą funkcji, znacznie dobro sprawdzi się w nie lecz w niskim, pojedynczym lokalu, lecz ponadto w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom i modułom GASTRO POS jest niezmiernie sprawnym systemem, jaki otrzymamy na zbycie. W współzależności od profilu lokalu, albo stanowi wówczas bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najkorzystniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych ludzi do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu pracy jak i owocu jaki tworzy. W relacji od stanowiska, można także ustalić widok opcji tak, żebym był on dopasowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca ma wstęp do ludzi opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do wyjątkowych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimś etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z organizmami hotelowymi i urządzeniami do działań specjalnych.