Frankfurt flughafen terminal 1 gastronomie

Innowacyjne technologie zagościły na pewne w jakiejś płaszczyźnie życia. Komputery są obecnie nieodłącznym narzędziem w mało każdej dziedzinie: w urzędach, archiwach, chociażby w gastronomii. Momenty jak kelner przeznaczałby na kartce zamówienie dla kucharzy odeszły bezpowrotnie. Terminale pos z ekranem dotykowym w współczesnych etapach są wartością w prawie wszystkiej restauracji.

 

Udogodnienia
Posiadanie posa jest znacznie ważnym udogodnieniem, znacznie przyśpieszającym działalność w sfery, w której kolej stanowi niebywale duży. Po odebraniu od klienta zamówienia na danie, kelner umieszczając je do terminala ma gwarancja, że wybrane pozycje przekazane zostały obsłudze kuchni. Nie wymaga powtarzać się na zaplecze w kierunku weryfikacji, wszelkie informacje i sugestie stosuje do terminala. Dzięki temu znajduje kilka sekund, które potrafi skorzystać na obsługę kolejnych gości lokalu.

drukarka fiskalna cenaPosnet THERMAL FV - drukarka fiskalna Polkas Kraków

Tablety
Zmianą na naszym rynku, na jaką określa się coraz dobrze restauratorów, są przenośne posy, w strony tabletów. Dzięki nim, już przy stoliku kelner wprowadza zamawiane potrawy, co umożliwia uniknąć pomyłek i ograniczyć szansę nieporozumień do absolutnego minimum. Bowiem część kelnerów, nie wyposażonych w przenośnego posa zapamiętuje zamówienie, nie zapisując go na stronie. W takiej form, nawet przy tak wyćwiczonej pamięci, może dojść do błędu.

Terminal gastronomiczny
W raz z biegiem technice oraz zwiększeniem popytu na nią, tego typu usługi z roku na rok są tańsze. Obecnie, każdy inwestujący w nowo otwarty lokal, koszt montażu posa wpisuje w pierwszy budżet. Dodatkowo jest w czym wybierać, ponieważ na zbycie jest obecnie kilka firm wyspecjalizowanych w obsłudze terminali gastronomicznych. Gdy restaurator zdecyduje się na zastosowanie tego organizmu do swojego pokoju, może zetknąć się na konferencję z ludźmi kilku firm. Po porównaniu ofert wybierze dla siebie najatrakcyjniejszą.
Świat idzie na początek, warto iść z duchem czasu, bowiem inwestycja w nowinki technologiczne zawsze się zwraca.