Jak zarzadzac restauracja

suszarnia fluidalna

Program Gastro Szef jest dedykowany dla sieci restauracji. To program służący do zarządzania gospodarką magazynową danej firmy, na podstawie posiadanych dokumentów zakupu oraz poszczególnych stanowisk sprzedaży. Dzięki temu oprogramowaniu możemy efektywnie zarządzać wszystkimi posiadanymi przez nas restauracjami. Jakie są największe zalety tego oprogramowania i dlaczego powinniśmy zdecydować się na zakup tego programu na własny użytek?

– Program posiada w sobie historię wcześniej wykonanych operacji, ale jego podstawową funkcjonalnością jest możliwość bieżącego kontrolowania stanu magazynu w czasie rzeczywistym. Dzięki takiej kontroli od razu możemy uzyskać informacje o brakujących produktach o artykułach, które muszą zostać zamówione. Dzięki programowi podejmowanie decyzji strategicznych jest szybkie i bezbłędne.

– Dużą zaletą tego właśnie oprogramowania jest fakt, że generuje ono także wiele praktycznych i przydatnych raportów i analiz, które wspierają efektywne zarządzanie, gospodarowanie i kierowanie daną placówką.

– Program może zostać zsynchronizowany z programem finansowo- księgowym, dzięki czemu łatwiej jest kontrolować finanse firmy. Z poziomu programu istnieje także możliwość bezpośredniego wystawienia faktury, co jest bardzo wygodne i intuicyjne. Można także bez problemu eksportować dane zawarte w programie do innych programów.

– Program jest niezastąpiony podczas każdej inwentaryzacji. Dzięki wszelkim, precyzyjnym informacjom na temat stanu magazynu pomaga dokładnie organizować wszystkie posiadane towary i produkty, co jest szczególnie ważne w dużych lokalach.

– Program pozwala na zaawansowaną obsługę wielu zamówień.

Jeśli jesteś zainteresowany takim oprogramowaniem dla swojej restauracji- zastanów się, czy nie warto już teraz zakupić licencji dla jednego punktu sprzedażowego lub większej ich ilości. Odpowiednie, efektywnie działające oprogramowanie jest dobrą inwestycją w rozwój Twojej firmy. Dzięki odpowiedniej kontroli stanów magazynowych w Twoim lokalu zawsze będzie porządek, a Ty zawsze będziesz wiedział jak przedstawia się sytuacja w kwestii zaopatrzenia, fakturowania, czy bieżących zamówień.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl