Krajalnica 310p2

Krojenie serów powtarza się być zagadnieniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w sklepach z serami na miarę przygotowuje się mówić zupełnie co innego. Sery w współzależności od rodzaju, mają różną konsystencję. Są sery twarde, do jakich pokrojenia trzeba wziąć coś więcej siły, ale także sery bardzo podatne, wręcz przyklejające się do wielkości noża, nawet jak jest obecne nóż przeznaczony stricte do cięcia serów. Przez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest jeszcze trudniej ukroić w możliwość precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom idącym w magazynach, które codziennie po często muszą kroić różne gatunki serów w niewielkie plastry dla indywidualnych klientów? Przede wszystkim, muszą brać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to artykuł znacznie wysokiej klasy, dany do cięcia serów wszelkiego gatunku. Posiada bardzo precyzyjne ostrze, które dobrze wrzyna się w ser i odkrawa spośród niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez względu na konsystencję tego sera. Oznacza to, iż ta krajalnica posiada w małym okresie pokroić znaczniejszą ilość sera bez konieczności wycierania powierzchni ostrza co mało plasterków. Istnieje owo dużo odpowiednie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba krojenia wielkich liczby serów różnych poziomów w niedalekim okresie, czyli często w handlach. Coraz chętniej jednak kwalifikujemy się na zakup krajalnicy do prywatnych domów, ponieważ wykazuje się, że dużo chętnie odkładamy się wyręczać w działalnościach, jakie są konieczne, a które tworzą nam sporo kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz zakupić własną krajalnicę do sera, i wszystkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile nie potrzebujesz z pełnego bloku sera! To ważna oszczędność energii oraz samego sera, gdyż ten odkładany w sytuacje całego bloczku będzie rozkładał się o moc wolniej niż ser pokrojony w cienkie plasterki w handlu.