Krajalnica introligatorska

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie cechy: wysoka markę i przystępna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spełniona przez polskiego producenta, przez co do jej wyjściowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tłu". Jest dosyć przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to efekt, przeznaczony do cięcia przede każdym pozostałego sposobu wędlin i ciała, jednak z powodzeniem potrafi być stosowany też do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również ciepłe plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest mocna i bardzo precyzyjna, a wykorzystanie jej - w wszyscy bezpieczne. Każde elementy zostały dobrze zakonserwowane i zrealizowane z naprawdę trwałych, dobrych w sprzątaniu oraz restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i warunki sanitarne. Każdy punkt tego narzędzia, jaki zajmuje wolną relację z żywnością, jest przeprowadzony z punktów nierdzewnych.

Nie obchodzisz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz uważał tegoż faktu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią wyniki do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować danie do ostatniego, by znów służyło "jak inne".