Krajalnica lozamet czesci zamienne

Krajalnica maga 612p to dobre narzędzie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się także do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do twardych jak sery. Dobre tematy i delikatne wykonanie zapewnia długą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na jedzenie jej w przejrzystości i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu inny człowiek że zostać szybko zastosowany w drugie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica dostarczana jest w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i średnie do sprawienia w małym okresie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się również w krótszych biznesach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób produktów jest na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są i części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie opiera się z wielu czynników, które mogą stać zastąpione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.