Krajalnica uzywana

http://innowacyjnetechnologie.com.pl/grupa-wolff/pdf/poradnik-inzyniera/znakowanie-urzadzen-w-wykonaniu-przeciwwybuchowympdf/

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej od lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną wartość i wieloletnie doświadczenie, które z uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde jak również miękkie artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie przeprowadza się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej klasie Krajalnica została uczyniona z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń widocznych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i pracę maszyny. Artykuły z jakich sprawiona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które stanowią związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze określeni nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich siła. Kolejne elementy zostały zrobione z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego dodatkowo jego przywróceniu. Krajalnica jest jeszcze zaopatrzona w specjalną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego ale gdy wybiera się on w perspektywie zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w pracy przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.