Odpylacz patronowy

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w sytuacji worków filtracyjnych z nowych materiałów także o przeróżnym kształcie i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, w którym stoi problem z nieczystym powietrzem zachodzącym w procesie przemysłowym.

pos gastronomiaProgram GASTRO POS Polkas Kraków

Niezwykle popularne - filtry modułowe, które brane są najczęściej w sfery drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra wypełniają naszą funkcję oraz przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W przystępnej możliwości mamy zarówno wielkie części modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy i młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się wielką powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do suchych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z pomoce na bliską budowę stanowią kluczową przestrzeń filtracyjną.

Dużo cała gama proponowanych odpylaczy gwarantuje nam dobry dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej informacji o naszej ofercie można dostać na krajowej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są tanie w kategorii przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do wprowadzenia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej firmie zastosowanie i pozwala utrzymać w nim czystość, a w toku zimy w sposobie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.