Oprogramowanie dla firm ubezpieczeniowych

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest wręczyć uwagę na program ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to tradycyjne narzędzie dla młodych i średnich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr zaś płac, jest także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten zapewne się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgód z ustawą o rachunkowości. Dotyczy więc z faktu że jest on na bieżąco aktualizowany z obecnymi przepisami. Oprócz tego wygodne są w nim rozmaitego rodzaju narzędzia do informowania i ocen oraz dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można uzyskać nie tylko dostęp do jego głównych oraz zaawansowanych funkcji, ale także do pomoce technicznej, która gwarantuje rozwiązywanie tych problemów oraz stosowanie rozwiązań dopasowanych do konkretnej dziedzinie i instytucje. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima widać nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych działów a pełnej firmy, ale również przydać się w niscy klucz do zwiększenia jej sukcesów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online albo same z 60-dniowego dema offline. Istnieje toż niesamowicie istotne, gdyż dzięki temuż silna podjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w danej marce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie z niego obecnie ponad 60000 firm z wielu branż, co jest oznaką wysokiej klasy oprogramowania. Jak powstaje z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.