Oprogramowanie mala ksiegowosc

Oprogramowanie księgowe zezwala na wykonywanie rozliczania uproszczonej księgowości. Na targu znajduje się wiele programów od nowych producentów, które ułatwią prowadzenie oraz kierowanie księgowością.
Pierwszym z planów do dzieła jest polski program Ala – księgowość uproszczona. Program ten umożliwia prowadzenie Księgi Zysków i Rozchodów oraz Ewidencji Przychodów. Kolejnym programem wartym swego upodobania jest DuoKomp Księga Podatkowa. Ten płynący z roku 2013 program kierowany jest dla pań, które powodują działalność ekonomiczną i rozliczają się z fiskusem poprzez księgę zysków i rozchodów. Księga Express STD przeznaczony stanowi dla przeciętnych firm, a w jego pakiecie znajdziemy miedzy innymi zintegrowany pakiet biurowy, edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny i plan z działaniami do spełnienia. Program Lefthand Pełna księgowość od naszego producenta odpowiedzialny jest w kategorii testowej, jaka pomaga przez czas pierwszego miesiąca za darmo. Istnieje zatem plan księgowy przeznaczony dla małych oraz średnich przedsiębiorstw, które płacone są w oparciu o Łączne Księgi Handlowe. Następnym godnym nadmienienia projektem jest Pakiet przedsiębiorcy – Mała Księgowość z 2016 roku. Uaktualniona wersja programu od polskiego producenta jest mała, ale za toż bardzo łatwą aplikacją dzięki której możliwa staje się obsługa dowolnej ilości firm, które płacą podatek dochodowy na zasadzie podatkowej księgi zysków i rozchodów i na zasadzie ryczałtu. Dwa kolejne programy, którymi wcielimy się to przedsięwzięcia wrocławskiej firmy Reset2.

program klasy erpProgramy, systemy klasy ERP - POLKAS & COMARCH

Program R2fk przeznaczony jest do uprawiania pełnej oraz uproszczonej księgowości, ale posiada też opcje prowadzenia rozliczeń w sytuacji księgi zysków i rozchodów lub same w budowie ryczałtu. Program R2księga dodatkowo wyposażony istnieje w możliwość bycia rejestrów kupna. Ostatnim z omawianych programów księgowych jest Rachmistrz GT. Ten nasz program dedykowany jest do obsługiwania księgowości w postaci uproszczonej. Zalecany jest niezmiernie płatnikom podatku zryczałtowanego.