Optima ksiegowosc opinie

Optima to rada programów zintegrowanych ze sobą. Pracują odnosząc się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo propozycje dla lekkich oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów przechodzących w korporacji. Jednym z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

obudowa pyłoszczelnaZobacz naszą stronę www

Moduł ten dany jest dla firm usługowych. W prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do określonych jest dodatkowy z poziomu innych modułów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej podstawy informacjach można ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w zasięgu jednej firmy można prowadzić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na podstawie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– idzie na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez klienta,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus idzie na uzyskanie dokładnej wiedz o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu materiałami w oparciu o pewne partie zróżnicowane pod względem oznaczających je wad. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który artykuł także z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Kierowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest prosta, uczestniczy w współczesnym zamieszczona instrukcja obsługi. W lekki i jasny sposób kieruje punkt po punkcie do przeprowadzenia instalacji.