Pc market archiwizacja

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/comarch-klasyka/

Oprogramowanie PC-Market to oprogramowanie dedykowane dla sklepu. Współpracuje ono z większością urządzeń takich jak : drukarki i kasy fiskalne, wagi, czytniki kodów, dodatki do sprawdzania cen oraz mnóstwo nowych tego gatunku. PC-Market to jednocześnie system, dzięki któremu można wykonać kilkadziesiąt raportów i analiz.

Oprogramowanie będące do uprawiania biznesu pozwoli zaoszczędzić czas, oraz ułatwi sporządzenie zamówienia bez przymusu chodzenia między półkami. Leczy również w wykonaniu szybkiego remanentu, jak również sprzedaje równie bliskie i skuteczne wydrukowanie etykiet na półki i materiały.
Ułatwia szybkie znalezienie najgorzej a znacznie wydających się towarów. Usprawnia prześledzenie dokładnej historii towaru, rozpocząwszy od zawarcia na magazyn, aż do sprzedania tej sztuki.
Dzięki niemu ważna zobaczyć stan rozliczeń z partnerami, ilość niezapłaconych faktur i ilość nieodebranych pieniędzy.
Ułatwia podgląd tego, ile zarobił sklep. Program poda kwotę marży wykonaną przez sklep danego dnia na sprzedanych towarach, oraz z dni poprzednich.
Można zobaczyć stan kasy, w każdej chwili dowiedzieć się, ile pieniędzy winno być akurat w kasetce kierownika sklepu także można zaoszczędzić na dużym sporządzeniu remanentu, co będzie trwało krócej dzięki kooperacji z przenośnymi terminalami.
Terminale mogą posłużyć oraz do wprowadzenia dostawy.
Plusem istnieje też szybki wydruk etykiet na półki też możliwość samodzielnego ich założenia. Podczas dostawy, program tenże je wydrukuje dla nowych produktów. Równie szybko i przyjemnie można przyłączyć metki do towaru. Dzięki zgodności z drukarkami kodów kreskowych, wydruk 100 etykiet na materiały to myśl kilku, kilkunastu minut. Również zaoszczędzi się kolej na wprowadzaniu dokumentów dostaw, jeżeli dostawca dostarczy je przez Internet.

Oprogramowanie PC-Market to niesamowite rozwiązanie dla sklepu. Ułatwia pracę, skraca jej przebieg i reguluje jej właściwość. Oprogramowanie zaleca się szczególnie istotnym firmom. Doskonałe ułatwienie pracy, co stanowi dużym atutem dla pracowników. Nie zawiera tutaj mowy o brakach, które może stworzyć przeciętny człowiek, co w przykładzie tego planu jest szybkim plusem.