Plan finansowy 2013

Comarch ERP Optima to niezwykle atrakcyjny w Polsce program napisany dla niższych a ważniejszych spółek z wszystkiej branży. Dzięki wbudowanym wyjściom jest chętnie wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a i doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z pozostałych branży i kwartałów rynku, takich jak: handel także usługi, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie jest jedynie pozytywne, a oto kilka spośród nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, jaka stanowi właścicielem firmy NeoNail jest przeprowadzającą światową firmą z branży stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od powodu jej bycia są blisko konsumentów, oferując im potężne i nowe produkty. Grając w bliskiej branży program Comarch Optima twierdzą, że wszystkie transakcje płacą się przebiegać sprawniej.

Printemps jest idealnie znaną siecią dużych sklepów, które biorą się dystrybucją produktów wiodących marek ze świata mody, towarów luksusowych i najprzyjaźniejszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, sklepy w Caen, Tours i Breście zostawiły w dłoniach firmy Comarch zadanie zmiany naszego sposobu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej uzupełnia się w sprawy i czekania firmy Printemps a będzie przeważnie przy niej w przyszłych etapach rozwoju.

Oferta spółki Kontri.pl to znaczny asortyment bielizny, jak również odzieży i produktów pończoszniczych. Dzięki zastosowaniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet podawanych istnieje w szkoła automatyczny, a samymi osobami, które zajmują udział w realizacji zlecenia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to firma z Włoch oferująca odzież dla osób i klientów. Wraz z bardzo szybkim rozwojem sieci, firma rozpoczęła szukania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Umieściliśmy na program Comarch Optima.