Praca obowiazek czy przyjemnosc

W naszej możliwości spotykają się jedynie efektywne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w sezonie pracy, ochrona akcji oraz funkcjonalność obsługi są tu na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki wykorzystaniu doskonałej wartości składników, technicznie ulepszają budowę i stały wzrost w obrębie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz i zawodowe i dużo skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o miar od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o każdym poziomie a ludźmi pracownikami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i gromadzą spożywa w drugich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie tematy są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych także są optymalnym narzędziem do uprawiania czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te używane są przy zasysaniu większych kwoty suchego produktu z pełnych odległości. Zostały wykonane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Polecamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we wszelkich gałęziach przemysłu. Projektujemy i realizujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.