Program ksiegowy na androida

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, chodzące w miejscu Windows, są bardzo funkcjonalne natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli podejmować się tabulatorem. Istnieją również firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w nowoczesne komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowatorskie rozwiązania również zdolności w dawnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sumie funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i dużej. Pozwoli na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, zarówno w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym elementem projektu jest moduł Płace. Służy on zdolność prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i liczenia zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten daje także na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi zatem być daleko ciekawa propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może kojarzyć się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została zaplanowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i planowane koleje w przepisach, jakie z bogatych powodów mogą po prostu nie trafić do grupie klasycznej.