Rozwoj firm w polsce

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz sklep w kajecie. W tymże jednym, w jakim powodował ewidencje sprzedaży. Natomiast jego interes nie był jedynie produktów oraz produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo dobrej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formy?

Z odsieczą przychodzi firma Comarch, jeden z największych twórców oprogramowania na Własnym rynku i sprzedawany przez niego wms program magazynowy. To niepowtarzalne i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych artykułów i owoców. Skupia się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i wraz są doskonałe wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę katalogu i umożliwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla konkretnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych i ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To rzeczywiście dodatki, do normalnego zadania, którym jest robienie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, i nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.