Ruszasz z wlasnym biznesem gastronomicznym

Ruszasz z własnym biznesem gastronomicznym? To świetnie! Z całą pewnością przyda Ci się porządna, dobra krajalnica, dzięki której przygotowywanie posiłków stanie się superproste, a Twoja satysfakcja z jej użytkowania – zapewniona. Jeśli szukasz czegoś naprawdę solidnego w dobrej cenie, powinieneś przyjrzeć się ofercie polskiej marki MAGA.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/systemy-crm/Systemy CRM - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Szczególnie godna polecenia wydaje się krajalnica ma ga 612p. To model, który potnie na plasterki rozmaitej grubości zarówno wszelakie wędliny, mięsa, jak także warzywa czy ser. Posiada bowiem regulację od 0 do 28mm, także ani supercienkie wysokiej klasy wędliny ani też płaty mięsa na steki nie będą dla niej żadną przeszkodą!

Krajalnica wykonana jest w najwyższej jakości. Wszystkie elementy, które będą miały jakąkolwiek styczność z produktami żywnościowymi, są zrobione z materiałów nierdzewnych. Bezpieczeństwo i prostota użytkowania sprawiają, iż krajalnica 612p przoduje wśród podobnych produktów konkurencji!

Obsługa tego urządzenia jest naprawdę intuicyjna, a wszelkie wątpliwości związane z konserwacją i czyszczeniem sprzętu rozwieje przystępna instrukcja użytkowania, zawierająca zarówno opisy wszystkich tych zagadnień, jak także dokładny schemat całego urządzenia.

Pewnym jest, iż krajalnica ma ga tnie szybko i precyzyjnie. A jeśli jej ostrza zaczną się tępić, bez problemu można przywrócić je do pierwotnego stanu za pomocą ostrzałki. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia zastosowanie specjalnej osłony. Możesz więc być pewny, że krojąc przy pomocy tego urządzenia nie zrobisz sobie żadnej krzywdy, a Twoje palce będą bezpieczne.

Krajalnica ma ga 612p to dobry pomysł dla małej restauracji, baru czy nawet sklepu. Z nią żaden fragment krojonego produktu się nie zmarnuje, urządzenie to posiada bowiem specjalną dociskarkę, zapewniającą minimalizację odpadów.

Co tu dużo mówić. To produkt polski. Nie płacisz za import – płacisz za jakość. Naprawdę warto!