System informatyczny zarzadzania

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w końcu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest nadużywany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova reaguje na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczeń z prawej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to instytucja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Etap realizacji działania może funkcjonowań w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w funkcji oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona cechą klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest odbierana w organizacji opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Świetne rozwiązanie dla słabych oraz średnich firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest zdobywana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest skłonny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została otwarta w 2002 roku i dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy i kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest podawanie oprogramowania, które działa, że Partnerzy i Klienci mają najwyższą efektywność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i wzmacnia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".