Tablica krajalnica do wedlin

Krajalnica do sera to danie gastronomiczne używane zarówno w fabrykach restauracyjnych jak również marketach spożywczych. W grupy firmy decydują się na zakup urządzenia człowieka do krojenia sera i wędlin. Należy jednak mieć, że krajalnica do sera powinna być teflonowe ostrze zapobiegające przyklejaniu się plastrów sera do noża.

Gdzie spotkamy krajalnicę? Krajalnice używane w celach gastronomicznych takich jak restauracje, firmy cateringowe, zakłady zbiorowego żywienia charakteryzują się bardzo większą skutecznością niż urządzenia dedykowane do lektury w sklepie, gdzie stosowane są sporadycznie do krojenia mniejszych liczby towarów. Przypadkiem są hipermarkety, gdzie sery krojone są nie dopiero na żądanie klienta, lecz również oferowane w budowie krojonej na obszarach samoobsługowych.

Krajalnice do sera Krajalnica do sera powinna zapewniać prostotę i efektywność pracy dzięki dobrym nożom i umożliwiać krojenie grawitacyjne, podczas którego gotowe plasterki odkładają się w z góry danym miejscu. Jeżeli krojony produkt uważa żyć pakowany w planu dalszej sprzedaży możemy ustawić ilość potrzebnych plastrów, jaka będzie wypłacana przez danie. Jest ostatnie możliwość posiadana przez dania automatyczne. Końcówkę produktu oraz możemy wygodnie kroić korzystając w niniejszym planu nasadkę dociskową dołączoną do dania. Zakres regulacji grubości krojonych plastrów ma od 0 do 28 mm. Wymiary ostrza wynoszą zwykle 250 do 300 mm. Szczególnie istotne jest oraz zapewnienie bezpieczeństwa pracy klienta oraz uniknięcie nadmiernego obciążenia pracownika, żebym nie powodować nadmiernego zmęczenia spowodowanego długim okresem obsługiwania urządzenia. Krajalnice do sera w grupy zbudowane są z aluminium - elementy mające łączność z owocami żywnościowymi z eloksalowanego aluminium, a podstawa z aluminium lakierowanego. Dzięki temu są one lżejsze, ale nadal zapewniają użytkownikowi stabilność podczas pracy.