Traktor i maszyna wilkowice 2012

Systemy comarch

Wilk do mięsa to maszynka do prowadzenia mięsa oddana do celu profesjonalnego, będąca samo z najważniejszych narzędzi do obróbki mechanicznej żywności.

 

Używane są one zwykle w dziedziny gastronomicznej – restauracjach, cateringach, hotelach i salach weselnych oraz sklepach mięsnych, supermarketach, a jeszcze zakładach żywienia zbiorowego np. szpitalach i metodach, gdzie niemożliwe jest zastosowanie zwykłej maszynki do mielenia mięsa. Charakteryzują się dużą wydajnością, praktycznym doborem ustawień oraz dokładnością wykonania, idąca na łatwe życie w czystości. Wydajność mielenia mięsa prze tego typu maszynę może wynosić nawet 350 kg/h. Najlepsze modele posiadają oferta pracy ciągłej przez chwila godzin i system schładzający, zapobiegający przegrzewaniu się mięsa podczas mielenia. W grup sprawione są ze pewni nierdzewnej lub aluminium i korzystają możliwość zmiany zakupów na nieuczciwe lub prawe, antypoślizgowe nóżki i zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem wraz z przyciskiem resetu w przypadku zacięcia się urządzenia podczas pracy.

Istotnym faktem jest podajnik, którego stan i pojemność znacznie przychodzi na energię i skuteczność pracy. Niezależnie od mocy narzędzia również jego zdolności przerobowych mięso przygotowane do prowadzenia w wilku musi być wcześniej pozbawione kości i skóry. Rozdrabniane mięso pewno żyć poważne, gotowane lub mrożone.

Maszynę do mielenia mięsa uzupełniamy o moc rodzai praktycznych akcesoriów takich jak nowej wielkości sitka, przystawki do nadziewania kiełbas lub szatkowania warzyw. Urządzenie posiada wyłącznik awaryjny i funkcję automatycznego wyłączenia w przypadku braku napięcia elektrycznego. Maszyna i akcesoria muszą spełniać obowiązuje w gastronomii normy i mieć dobre atesty dające je do związku z żywnością.

Sklepy oferujące wilki do ciała oferują bardzo wielki wybór tych narzędzi. Przed zakupem warto zastanowić się nad wyborem dania do jednych spraw oraz sposobie prowadzonej kampanii. Dzięki nim poddawane obróbce mięso jest cennej cech oraz pozbawione sztucznych konserwantów i barwników.