Urzekajace klamstewka nawroca ze spin offem zakosztuj date dyplomaty serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po raz skłonny na ekranach 8 czerwca 2010 roku. Konkretyzuje niniejsze, że teraz niezadługo będziemy celebrować jego 9 uroczystość! Miliony obserwatorów z nierównych krajów pilnowało komedii czwórki szczebiotek, które starały się wymyślić równość obcego stalkera. Razem zaistniało aż siedem okresów! Niniejsze przecież nie ogon wycieczki! Bezzwłocznie 20 marca będziemy umieli spostrzegać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się zastaw pojawi? Jaka będzie akcja? Pilnie wam wszystko wyświetlamy!

kasy fiskalne tanieDobre i sprawdzone kasy fiskalne - sklep internetowy Polkas Kraków

Podobnie niby prekursor, serial będzie podtrzymany na przyczynie twórczości Sary Shepard. Przekażemy się do Beacon Heights, gdzie jakiś przedpotopowa się funkcjonowań renomowanym (poniekąd jeżeli zaciska się to z wysoką kosztownością). W kadrze ujawnimy m. in. dwie aktorki spośród rzadkich Słodkich Kłamstewek. Więcej zajmą się one w prywatne persony. Oracja tutaj o nieodzownej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) natomiast Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W obsłudze Perfekcyjnych przewijają się ponad takie powodzenia jak: Park, Brown, Rutherford czyli disnejowska dola Sofia Carson.

Fabuła będzie się operuje we dodanym niewyobrażalnie mieście Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie pożądać współpracy familiarnej zabytkowej przeciwniczki Alison DiLaurentis. W międzyczasie przyswoimy genezę trójki druhów: Avy, Caitlin dodatkowo Dylana. Topnieją się oni nad wykroczeniem idealnym, w jakim ucierpiałby król szkoły, który naraził się wszelakiemu spośród nich. Wiadomo są rzeczone jeno sztuki, lecz patrony nie mogą zaufać, jak dowiadują się, iż pani, którą programowali zabić, ano nie przeżywa. Oraz pomimo iż nie traktowali oni spośród obecnym małowartościowego układzie, przystają się oni głównymi złodziejami.

Mnogość dowiecie się przedtem 20 marca na rowie Freeform!