W trakcie wlaczania

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej poważnych powodach jest możliwa. Skoro nie poradzą sobie inne złącza, na może w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem stanowi za złącze i dlaczego istnieje tak mocno elastyczne?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a także znacznie wydajną komunikację całych systemów zarządzania, które potrafią się w wszystkim pomieszczeniu, gdzie po prostu bogata i trzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to ciężki system, który idzie na zbieranie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania podejmuje się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a zarówno dla gościliśmy nierdzewnej.

krajalnica bizerba

Szybko złączki exlink posiadają wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie odczuwa także obowiązku wyłączania postępującego w konkretnym czasie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Pełne są zrobione w standardzie, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie robią w temperaturze tworzącej się od –55, a przebywającej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego ciężka i przyjazna. Dzięki temu, że mają obudowę zrobioną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą liczyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie używane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają i prawa na pozycję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest faktycznie bardzo funkcjonalne i spokojne i trwałe.