Znajomosc synonim

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zawsze posiadamy teraz o nim wszelkie wiedze oraz wyrobione zdanie. Ale jako wtedy obcuje z wszelkim kolejnym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się trafić do użytku, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wpadamy w jeszcze nowe pułapki i wbijamy się w niewielkie i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i realizujemy rozpoznawać zagrożenia, kończymy na stan świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub następującego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę i krok po kroku, staramy się dostarczać ją w mieszkanie. Bardzo silny etap. Mieszamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową myśl i z okresu do czasu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też jedyne błędy, nabieramy poznania i przeskakujemy na drugi poziom. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w nudę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w aktualnym terminie idzie gdy po maśle. Swoja myśl jest coraz popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że oraz piękną radą możemy działać maluczkim. Taka pewność w nas żyje. Lecz są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga także nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Informacji w idealnej postaci. Sztuk i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niezwiązane z znajomymi predyspozycjami. Procesy, których nie składa się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z sposobem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca atrakcyjne a te nudne też. Również gdy z jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest niewątpliwie to, że potrafimy brać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest stale nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek uważają na rzeczy, dowiemy się, biorąc sposób w mienie i stosując go, aż do uzyskania mistrzostwa.